Інфраструктура

Для Вашої ефективної роботи у нас є все!

Сучасний 13-ти поверховий Бізнес-центр класу “А” розташований в самому центрі ділової активності міста. Поруч з БЦ розташована велика кількість маршрутів автобусів і тролейбусів.

Недалеко знаходиться станція метро «Ботанічний сад». Зручна транспортна розв’язка дозволяє легко і швидко дістатися до об’єкта з будь-якої частини міста.

 • об’єкт

  поверх

 • Підземний паркінг

  -1, 0

 • Наземний паркінг

  1

 • Медичний оздоровчий центр

  1

 • Фудкорт

  0

Інфраструктура

що робить наш об’єкт унікальним?

Інфраструктура БЦ Diamond City

Бізнес-центр Diamond City побудований на вулиці Отакара Яроша біля одного з найбільших парків Харкова Саржин Яр. Поруч знаходиться станція метро «Ботанічний сад» і проходить багато ліній маршрутів громадського транспорту.

Зручне місце розташування забезпечує відмінну транспортну сполучуваність. Ваші співробітники, клієнти і партнери зможуть досить швидко дістатися до офісу з будь-якої точки Харкова.

Приваблива локація та розвинена інфраструктура дозволяють без сумнівів обирати оренду офісу в БЦ Diamond City. У будівлі є фудкорт зі столиками всередині та відкритою терасою, а також  винний маркет. Для тих, хто вибирає активний відпочинок, в «Діамантовому місті» є фітнес-центр.

Для співробітників і гостей бізнес-центру передбачений великий паркінг: наземний на 49 машиномісць і підземний, розрахований на 60 автомобілів і 45 мотоциклів.

Зовнішня інфраструктура також досить розвинена. За два кроки від бізнес-центру Diamond City знаходиться великий парк Саржин Яр – улюблене місце відпочинку харків’ян. Також поруч розташовані супермаркет, кафе, відділення банків і магазини.

БЦ Diamond City – це нова точка ділової активності Харкова, місце, де забезпечені максимально комфортні умови для створення та розвитку бізнесу.

Карта